Dini Sözler

Kapanan Facebook Hesapları 10 Saniyede Nasıl Açılır

Kapanan Facebook Hesapları 10 Saniyede Nasıl Açılır

Kapanan Facebook Hesapları 10 Saniyede Nasıl Açılır içeriğimizde sizler kapanan Facebook hesaplarınız açma konusunda bilgi vereceğiz.

Facebook günümüzde milyonlarca kişinin aktif olarak kullandığı bir sosyal medya platformudur. Facebook üzerinde biri takip edebilirsiniz ve ya biri sizi takip edebilir içerik paylaşabilirsiniz kısaca Facebook bu tarz bir sosyal medya platformudur.

Bir çok kişi Facebook üzerinden kapanan hızlıca açmak için araştırmalar yapmaktadır sizlere şimdi Kapanan Facebook Hesapları 10 Saniyede Nasıl Açılır kısaca açıklayalım.

Kapanan Facebook hesapları bir kaç yöntem ile açılabilmektedir. Ama bağzı olası durumlarda hesaplar açılamayabilir ve kullanılamaz hale gelebilir.

Kapanan Facebook Hesapları 10 Saniyede Nasıl Açılır sorusun ilk cevabı aşağıdaki Facebook’un mail adresine detaylı bir şekilde mail atmaktır.

  1. disabled@facebook.com
  2. appeals@facebook.com
  3. info@facebook.com

Kapatılan hesabı açmak için yukarıdaki Facebook’un mail adreslerine mail atabilirsiniz. Mail adreslerine kısaca şöyle yazarak destek isteyebilirsiniz. “Hello, my Facebook account has been closed. Is there any way to open it again? Can you help me about this?” Bunu kopyalayarak direkt yukarıdaki mail adreslerinden birine gönderebilirsiniz.

Kapanan Facebook Hesapları 10 Saniyede Nasıl Açılır
Kapanan Facebook Hesapları 10 Saniyede Nasıl Açılır

Eğer hesabınız gereksiz yere kapatılmış ise geri açabilmek için size geri atılan mailde nasıl açabileceğiniz detaylıca anlatacaklardır. Hesabınız bir nedene bağlı olarak kapatıldığına dair mail atarlarsa zaten hesabı geri açamazsın ve kullanamazsın.

Tamamen Silinen Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

Yukarıda sizlere Kapanan Facebook Hesapları 10 Saniyede Nasıl Açılır detaylıca anlattık şimdi gelelim Tamamen Silinen Facebook Hesabı Nasıl Açılır? sorusuna.

Facebook üzerinden tamamen silinen hesabınızı bir kaç yöntem ile geri açma şansınız vardır tabi kesin açılacak diye bir şey yok açılmama durumu da var hesabın.

Tamamen Silinen Facebook Hesabı için geri kurtarmak için Facebook a mail atarak geri alma şansınız vardır aşağıdaki mail adreslerine mail atarak hesabınızı geri açılmasını talep edebilirsiniz.

1- disabled@facebook.com
2- appeals@facebook.com
3- info@facebook.com

Yukarıdaki mail adreslerine İngilizce olarak silinin hesabınızı geri gelmesini talep ederek hesabınız kurtarma şansınız vardır. Tabi bu durum bazen olumsuz da sonuçlanabilir siz mail attıktan sonra Facebook yetkilileri hesabınızı inceleyerek açılıp açılmayacağına kara verip size geri dönüş sağlayacaklardır. Kapatılan hesaplar hakkında detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

Eski Facebook Hesabıma Nasıl Giriş Yapabilirim?

Bir çok kişi eskinden veya ilk açtığı Facebook hesaplarını ya unuturlar yada kaybederler ve geri almak için yöntemler aramaya başlarlar. Şimdi sizlere Eski Facebook Hesabıma Nasıl Giriş Yapabilirim? sorusuna detaylı bir şekilde cevaplayacağız.

Eski Facebook hesabınıza şu şekilde giriş yapabilirsiniz;

  1. Geri almak istediğiniz hesabın profiline gidin.
  2. simgesine dokunun ve Destek al veya profili şikayet et’i seçin.
  3. Başka Bir Şey’e dokunun.
  4. Bu hesabı geri al’a dokunun ve adımları izleyin.

Yukarıdaki adımları izleyerek hesabınız kurtarabilirsiniz. Eğer hesabınız kapandıysa ve ya başka bir sıkıntı olduysa yukarıda Kapanan Facebook Hesapları 10 Saniyede Nasıl Açılır ve Tamamen Silinen Facebook Hesabı Nasıl Açılır? konusunda detaylıca bilgi verdik o yöntemleri izleyerek hesapları geri açabilirsiniz.

Facebook Hesabı Kalıcı Olarak Kaç Günde Silinir?

Facebook Hesabı Kalıcı Olarak Kaç Günde Silinir? Facebook kullanan bağzı kişiler hesaplarını kalıcı olarak silmek ister veya silerler. Hesabınızı silme işlemini başlatmanızın üzerinden henüz 30 gün geçmediyse işlemi iptal edebilirsiniz. 30 günden sonra hesabınız ve tüm bilgileriniz kalıcı olarak silinir, bilgilerinizi geri getiremezsiniz. Paylaştığınız her şeyin silinmesi, silme işleminin başlamasından itibaren 90 güne kadar sürebilir.

Kapanan Facebook Hesapları 10 Saniyede Nasıl Açılır
Kapanan Facebook Hesapları 10 Saniyede Nasıl Açılır

Kısaca Facebook hesabınız sildiyseniz üzerinden 30 gün geçmeden iptal etme şansınız vardır. 30 gün sonunda hesabı halen geri almadıysanız ve 30 gün geçtiyse o hesabı alamazsınız artık. Sildiğiniz hesabı kurtarmak istiyorsanız tekrardan Facebook’a mail atarak tekrar açılmasını isteyebilirsiniz eğer ki oluru varsa hesabınızı geri açacaklardır. Hesabınızı kapandıysa zaten sizlere Kapanan Facebook Hesapları 10 Saniyede Nasıl Açılır konusunu yukarıda detaylıca anlattık o adımları izleyebilirsiniz.

Engellenen Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

Engellenen Facebook Hesabı Nasıl Açılır? bir çok kişinin sonucu araştırdığı sorudur. Facebook üzerinden engellene hesabı açmak için kayıtlı mail adresini Facebook destek mailerine yazarak yardım isteyebilirsiniz. Sizin gönderdiğiniz mail’e cevap olarak eğer ki engellenen hesap açılacak ise hesabı geri açabilmek için yapılacak adımları yazacaklardır.

Eğer ki Hesap geri açılmayacak ise zaten sizlere mailde detaylı bir şekilde neden olduğu yazacaktır.

Sizlere bu içeriğimizde Kapanan Facebook Hesapları 10 Saniyede Nasıl Açılır konusunda detaylı bir şekilde bilgi vermeye çalıştık.

İlginizi Çekebilecek İçerikler;

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.