Dini Sözler

Cin Musallatından Kurtulmak İçin Okunacak Dua

Cin Musallatından Kurtulmak İçin Okunacak Dua cin musallatına kesin çözüm nedir, cin musallatının etki süresi ve musallat olduğu nasıl anlaşılır veya büyü yapıldığını nasıl anlarız cinler insana musallat olunca ürperti hisleriyle kişiyi kötü alışkanlıklara iter. Yani, sıkıntı ve korku, endişe ve ürperti ile insan ibadeti terk eder; içkiye, kötü alışkanlıklara, intihar etme gibi kötü alışkanlıklar yapmaya başlar.

Kısaca bir cin insana musallat olunca insan gündelik hayatından nasıl bir insan ise bir anda bam başka bir insana dönüşür hal ve hareketleri değişir huyları ve bir çok özeliği değişiklik gösterir kötü yolara başvurur.

Peygamberimizin Cinlerden Korunma Duası

MÜ’MİNUN 97- Ve de ki: “Rabbim, şeytanın kışkırtmalarından Sana sığınırım.

MÜ’MİNUN 98- “Ve onların benim yanımda bulunmalarından da Sana sığınırım Rabbim.

SAFFAT 7-Ve itaatten çıkmış her azgın şeytandan koruduk; Bu duâ kişinin beyninde cinleri son derece sıkan ve hatta yakan dalgalar yayınlanmasına vesile olur…

Cin musallat olursa hangi dua okunur?

Cin Musallatından Kurtulmak İçin Okunacak Dua Her türlü sıkıntılı zamanda günde 70 defa “Estagfirullah min külli mâ kerihallah’’ okumak çok faydalıdır.

Hatim-i hacegan her türlü sıkıntılı zamanda her gün okumayı alışkanlık edinin.
“15 istigfar 100 salavat-ı şerife, 500 Lahavle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyilazım’’ 100 salâvât-ı şerife’’

Cinlerden Kurulamak İçin esmaül hüsna okumak da bizzat faydalı olacaktır;

Yâ Allah-ür-rakîb-ül-hafîz-ür-rahîm. Yâ Allah-ül-hayy-ül-halîm-ül’azîm-ür-raûf-ül-kerîm. Yâ Allah-ül-hayy-ül-kayyüm-ül-kâimü alâ külli nefsin bimâ kesebet, hul beynî ve beyne adüvvî.

Esmaül hüsna

Bir insana cin musallat olursa ne yapmalı?

Başınıza bir cin musallat olmuş ise tek yapmanız gerek Allaha sığınmaktır. Bol bol dua okuyup Kuran okumaktır. Ayete Kürsi okuyun Yaradan öyle bir yaratıcıdır ki kulunun zarar görmesini istemez.

Cinlerden korunmak için hangi dualar okunmalı?

Cin Musallatından Kurtulmak İçin Okunacak Dua Yukarıda sizlere Peygamberimizin Cinlerden Korunma Dualarını verdik cinlerden korunmak için bu duaları kendinize alışkanlık haline getirip okuyabilirsiniz cin musallat olsun veya olmasın her zaman okumanız sizin yararınıza dokuncaktır.

Dini Güzel Sözler Öğrenmek İçin TIKLA…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.