Dini Sözler

Axen Müşteri Hizmetleri

Axen Müşteri Hizmetleri

Axen Müşteri Hizmetleri içeriğimizde sizlere Axen Müşteri Hizmetleri nasıl kolay bir şekilde ulaşılır bunu göstereceğiz. Axen bildiğiniz üzere bir televizyon markasıdır. Axen markalı televizyon kullana binlerce insan bulunmaktadır.

Axen televizyon markasını kullanan kişilerin bazen belli başlı sıkıntıları soruları olabiliyor bu neden den dolayı Axen Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurabilecek bir numara veya mail yolu armaya başlıyor.

Axen markalı televizyon ile ilgili tüm sorunlarınız Türkiye’nin her noktasından çağrı merkezi numarası olan 0850 886 80 80‘i arayabilir ve ulaşabilirsiniz.

Axen Müşteri Hizmetleri
Axen Müşteri Hizmetleri

AXEN TV Servisi Kim?

Axen bir televizyon üretim şirketi markasıdır. Axen servisi Axen markalı televizyonlarda çıkan hatalar veya sıkıntıları çözmek için sizlere yardımcı olacak kişilerdir. Axen Tv ürünlerinin servis işlemleri için 444 10 69 numara 7/24 kayıt yapabilirsiniz.

AXEN Kurulum Ücretli mi?

Axen’de aldığınız ürün üzerine ek olarak yetkili servis gelir belli başlı ödemesi olabilir. Her hangi bir markada olabilir fark etmez veya başka bir üründe olur eğer kendiniz kurabilirseniz kendiniz kurmaya çalışın.

AXEN Hangi Markaya Ait?

Axen açılımı ve bağlı olduğu şirket adı Atmaca Elektronik A.Ş.

Axen Müşteri Hizmetleri
Axen Müşteri Hizmetleri

AXEN TV Garantisi Kaç Yıl?

YIL SUNNY Elektronik A.Ş. Garantisi altındadır. Sunny ve Axen TV‘lerde kurulum prosedürü bulunmamaktadır.

Bu içeriğinizde sizlere Axen müşteri temsilcisi irtibat numarası bıraktık her hangi bir sorunuzda veya probleminizde arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Facebook Özel Video İndirme Yolunu Öğrenmek İçin Tıkla…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.